Найближчі дії
ЗАРОБЛЯТИ БІЛЬШЕ, А НЕ ПРОЇДАТИ БЮДЖЕТ!

На прикладі Щасливцеве ми показали, що громада може заробляти гроші й успішно розвиватися, якщо є команда, воля і бажання працювати. На Арабатці ми забезпечили зростання бюджету на 60%. Ми знаємо, як підвищити бюджетні надходження і в Генічеській громаді. На ці гроші ми зможемо вирішити нагальні питання Генічеська та Новоолексіївки, Арабатки і Чонгара, Рикова і Фрунзе, Петрівки та Павлівки, Сокологірного і Новогригорівки...

Місто, а також малі та великі села нашого району, будуть інтегровані в масштабний проєкт розвитку єдиної громади. Район почне заробляти більше. У нас з'являться гроші на розвиток: на ремонт клубів і шкіл, на будівництво дитячих майданчиків, парків і набережної у Генічеську, на доплати з бюджету медпрацівникам і вчителям.

МИ ОТРИМАЄМО СТАТУС КУРОРТУ ДЕРЖАВНОГО ЗНАЧЕННЯ!

У нас сільське господарство співіснує поряд із морем, пляжами, термальними джерелами і лікувальними грязями – унікальними природними ресурсами, які належать усім жителям Генічеської громади. Ми знаємо, як розпорядитись кожним ресурсом так, щоб від цього виграв весь район. Ми вже почали підготовчу роботу з отримання статусу курорту державного значення, такого як у міст: Трускавця, Куяльника і Скадовська. Цей статус дозволить претендувати на значні державні і приватні інвестиції.

Наша мета – стати курортною столицею України. Це дасть потужний стимул для малого і середнього бізнесу, створить нові робочі місця і збільшить надходження до бюджету. Нам вдалося це зробити на Арабатці - вийде і в Генічеському районі.

РЕКОНСТРУКЦІЯ ІНФРАСТРУКТУРИ

Кожен населений пункт Генічеської громади – унікальний. Наприклад, Новоолексіївка по праву може вважатися транспортними воротами курорту, його візитною карткою. Збільшити пасажиропотік – значить створити сотні нових робочих місць не тільки в залізничних вузлах: Генічеську, Новоолексіївці, Риковому, Сокологірному, а й на прилеглих територіях: Чонгарі, Олексіївці, Новодмитрівці, Миколаївці...

Візитна картка курорту – це чисті вокзали, вулиці, громадські туалети. Це реконструкція систем водо- і електропостачання – дуже болюче питання для всіх населених пунктів, яким, на жаль, досі ніхто не займався. У нас є досвід реконструкції та організації стабільного водопостачання, вирішення проблеми сміття, освітлення вулиць. Цей досвід ми застосуємо у всьому районі, щоб жодне село не мало проблем з водою.

Інфраструктура – головне, у що потрібно вкладати, щоб регіон став інвестиційно-привабливим. Серед пріоритетів реконструкція та будівництво каналізаційних систем та водопроводів.

РОЗВИТОК МАЛИХ СІЛ

25 туристів створюють 1 робоче місце. Щороку Арабатка приймає до 1млн туристів. Це дає роботу 40 тисячам людей не тільки у Генічеському районі, але й мешканцям іншіх регіонів України. Збільшивши туристичний потік, ми створимо нові робочі місця. Ми збільшимо споживання продукції, яка виробляється у нашому регіоні. Такої, наприклад, як чудова бутильована вода і томатна паста найвищої якості «Генічаночка», що виробляються агрофірмою ім. «Шевченко».

Ми створимо пріоритетні умови для наших фермерів, дрібних і середніх сільгоспвиробників. Вони зможуть налагодити переробку сільгосппродукції, реалізувати її у великих обсягах і за більш вигідними цінами.

Не може бути заможним село, у якому живуть бідні люди. Ми створимо умови для того, щоб люди заробляли більше. А ті категорії населення, які не можуть цього зробити, отримають допомогу за рахунок бюджету.

СОЦІАЛЬНА КАРТА

Для жителів району ми введемо «Соціальну карту Генічеської громади». Ця карта передбачає цінові пільги, пов'язані з транспортним обслуговуванням, забезпеченням медикаментами, продуктами харчування та доступом до зон оздоровлення та відпочинку. Зараз багатьом людям доводиться не легко, доводиться виживати в непростих умовах зростання цін на товари і комунальні тарифи. Тому дуже важливо забезпечити соціальний захист населення за рахунок бюджету.

У цьому питанні варто розраховувати не стільки на київську владу, скільки на наших нових місцевих депутатів і голову Генічеської громади. Соціальна допомога хворим, літнім, самотнім буде в пріоритеті. «Соціальна карта Генічеської громади» гарантує людям комфортний і безпечний рівень життя.

МИ НЕ ДОЗВОЛИМО ЗАКРИТИ ЖОДНОЇ ШКОЛИ, ДИТСАДКА І ЛІКАРНІ

Я мрію про те, щоб жителі Генічеської громади, хто не шукає кращої долі на чужині, могли реалізувати себе саме тут. Тому наше завдання – гарантувати їм гідну заробітну плату, можливості культурного і спортивного дозвілля, якісну освіту і медичне обслуговування.

На Арабатській Стрілці ми відкрили новий ФАП, почали будувати нову амбулаторію, впровадили доплати для медпрацівників з місцевого бюджету. Ми поширимо цю практику на всі населені пункти Генічеської громади.

Ми зробимо комфортні умови праці для вчителів Генічеської громади за європейським зразком, такі, які зробили у Щасливцеве, створивши спеціальні зони відпочинку.

Я вважаю, що в Генічеському районі всі, хто працюють в сфері освіти і охорони здоров'я, заслуговують на повагу і гідну оплату праці. Щоб район розвивався, щоб у нього було майбутнє, школи та медичні установи отримають додаткове фінансування з бюджету.


Made on
Tilda