Біографія Віктора Плохушко
Генічеськ і Генічеська громада мають величезний потенціал. Розкрити цей потенціал - головне завдання, яке ставить перед собою новий голова
Віктор Олександрович Плохушко - діючий голова селища Щасливцеве. Йому 48 років. При ньому це нічим не примітне село на Арабатській Стрілці перетворилося в найуспішнішу курортну зону Приазов'я, яка стрімко розвивається. Сьогодні Щасливцеве - лідер по курортному збору. Плохушко зумів зробити його модним серед туристів, кількість яких зростає з кожним роком. Лад, наведений у рекреаційній інфраструктурі, чисті пляжі, концерти, фестивалі, нові можливості для оздоровлення та відпочинку, яких стає все більше, сприяють збільшенню потоку відпочивальників.

Туризм наповнює бюджет місцевії громади коштами, які вкладаються в дороги, торгові майданчики, системи навігації, прибирання сміття, пожежну безпеку, об'єкти соціальної інфраструктури, такі як клуб, амбулаторія, спортзал. Протягом декількох років Плохушко зміг змінити вигляд Щасливцевого на краще. Але головне, що йому вдалося створити таке середовище, в якому людям комфортно жити, працювати і заробляти! До цього унікального досвіду придивляються, його вивчають. Жителі Генічеська, Рикова, Новоолексіївки та інших міст і селищ виступають за те, щоб у громади з'явився успішний, професійний менеджер, готовий змінювати регіон на краще за прикладом Щасливцевого.

Плохушко визнається, що головне - це не бути байдужим до того, що відбувається навколо. Йти вперед, домагатися свого, навіть якщо ситуація безнадійна.

Сам Віктор Олександрович родом із Щасливцеве. Зростаючи старшим сином у родині, в якій крім нього було двоє молодших дітей, звик брати на себе всю повноту відповідальності.


"Головне - це не бути байдужим до того, що відбувається навколо. Йти вперед, домагатися свого, навіть якщо ситуація безнадійна"
Плохушко володіє енергією, знаннями і лідерським потенціалом, які можуть принести велику користь місцевій громаді
Його доля типова для багатьох уродженців Приазов'я, яким після розвалу Радянського Союзу складно було відразу знайти себе, розкрити в повну силу свої таланти. Після закінчення школи Віктор вступив до Сімферопольського юридичного технікуму. Але вже після першого курсу був призваний на військову службу. Відслуживши 2 роки, завершив освіту і повернувся в рідне Щасливцеве. На жаль, роботи за фахом для молодого юриста на Арабатській Стрілці не виявилося, і Плохушко кілька років займався традиційним для місцевих жителів промислом - рибальством. Але бажання стати юристом не покидало Віктора, йому завжди була властива наполегливість у досягненні цілей. Він закінчив заочно Таврійський інститут підприємництва та права, а потім юридичний факультет Таврійського університету ім. Вернадського. Здатного і цілеспрямованого молодого фахівця запросили на роботу до Сімферопольського міського управління по боротьбі з економічною злочинністю, потім в податкову поліцію... Але, по правді кажучи, Віктора завжди тягнуло до рідних країв, до сім'ї, на рідну Арабатку. Він завжди був справжнім фанатом Приазовського краю, його непримітної природи, моря, Сиваша...

Сам Віктор вважає, що «приазовский патріотизм» і інтерес до ефективної роботи місцевого самоврядування у нього від мами, яка працювала секретарем місцевої сільради. Після повернення додому Віктор з головою занурюється в життя місцевої громади, займається підприємництвом, бере участь в місцевих виборах. І, хоча стати депутатом в далекому 2005 не вдалося, стало очевидним, що Плохушко володіє енергією, знаннями і лідерським потенціалом, які можуть принести велику користь місцевій громаді. Спочатку Віктору запропонували стати членом виконкому, а пізніше люди обрали його депутатом, оцінивши внесок в розвиток Щасливцеве. Згодом він став сільським головою.

Сьогодні, коли Віктор Плохушко йде на вибори голови Генічеської громади, його прізвище відоме далеко за межами Арабатської Стрілки. Генічеська громада має величезний потенціал. Розкрити цей потенціал - головне завдання, яке ставить перед собою новий голова!


ПРИАЗОВ'Є обирає РОЗВИТОК!
Made on
Tilda